HAKKIMIZDA

MVG KARASÖR ve OTOMOT─░V SANAY─░; Firigofirik so─čutucu Kasa imalat sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firigofirik so─čutucu Kasa imalat Sektörüne yeni bir soluk kazand─▒ran MVG Karoseri, alan─▒nda uzman teknik personeli ve mü┼čteri memnuniyetinden taviz vermeyen dinamik yap─▒s─▒yla kaliteli hizmet sunumlar─▒na devam etmektedir.

Ba┼čar─▒l─▒ çal─▒┼čmalar─▒nda firmas─▒na belirledi─či kurumsal hedeflerine ula┼č─▒rken baz ald─▒─č─▒ ilkeleri bir bir yerine getiren MVG Karoseri, gün geçtikçe geli┼čen ve de─či┼čen teknolojiyi firmas─▒na uyarlamaktad─▒r.

Sektöründeki geli┼čmelerin yak─▒n takipçisi olan firma, sat─▒┼č sonras─▒ verdi─či mü┼čteri deste─čiyle de güven ili┼čkilerini sa─člamla┼čt─▒rmaktad─▒r.

─░malat ve pazarlamas─▒n─▒ yapm─▒┼č oldu─ču ürünleriyle de─či┼čik sektörlerde çal─▒┼čan firma, ┼čah─▒s ve i┼č adamlar─▒m─▒za ba┼čar─▒yla hizmet vermektedir. Ülkemizin dört bir taraf─▒nda  "MVG" etiketini ta┼č─▒yan araçlar gurur kayna─č─▒m─▒z olmu┼čtur. 

─░malat sektöründe yapt─▒─č─▒m─▒z i┼čin öneminin bilincinde ve daha iyi yapman─▒n gayreti içindeyiz. Y─▒llar─▒n verdi─či tecrübeyi daha iyiye ula┼čmak için en iyi malzemeyi kulland─▒k ve kullanmaya da devam edece─čiz. Yeni trafik yasalar─▒n─▒ çok yak─▒ndan takip ediyor ve üretimlerimizi tamamen yeni trafik yasalar─▒na uygun olarak yapmaktay─▒z.
 

Konya'da Frigofirik Ksalar─▒n  imalat sektöründe at─▒l─▒mc─▒, ara┼čt─▒rmac─▒, günümüz teknolojisine uyum sa─člayan bir anlay─▒┼č içinde her geçen gün daha da geli┼čmekte ve büyümekte olan firmam─▒z siz de─čerli mü┼čterilerimize en iyi hizmeti ve en iyi ürünü sunma anlay─▒┼č─▒ ile çal─▒┼čmaktad─▒r.


MVG KARASÖR ve OTOMOT─░V SANAY─░; Mü┼čteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlay─▒┼č─▒ ile imalat─▒na devam etmektedir. Sizleri de mü┼čterilerimizin aras─▒nda görmek arzusunda oldu─čumuzu belirtiyor, Sayg─▒lar sunuyoruz.